Dan kravate u 1.c razredu

Pogledajte kako su učenici 1. c razreda obilježili Dan kravate

4.c razred na izvanučioničnoj nastavi na Jarunu

Filip Bolčević iz Zagrebačkog kajakaškog saveza, treneri KKK Matija Ljubek: Aleksandar Knežević, Nikola Bralić, Nikica Ljubek te Martin i Valent Sinković bili su nam domaćini na ŠRC Jarun.

33. smotra učeničkih zadruga Republike Hrvatske

Započela je 33. smotra učeničkih zadruga Republike Hrvatske koja se održava online od 5. do 8. listopada na YouTube kanalu Hrvatske udruge učeničkih zadruga

Ponosni na naše bivše učenike!

Pročitajte članak iz časopisa "Pomorac" o našem nekadašnjem učeniku Tonyju Pinčetiću

Dan starijih osoba i Dan glazbe

Poeziju ovogodišnjeg školskog projekta Filatelija u OŠ Voltino započeli smo obilježavanjem Dana starijih osoba i Dana glazbe

Plakat za Dan policije

Učenici 1.a naše škole s učiteljicama Ivanom Matešić i Nevenkom Dimač izradili su plakate kojima su policajcima i policajkama poželjeli čestitati njihov dan.

Na prvoj ovogodišnjoj izvanučioničnoj nastavi

Učenici viših razreda škole Voltino napokon su izašli iz učionica te nakon dugo vremena krenuli sretno i nasmijano prema različitim krajevima Lijepe naše, Od Karlovca pa čak do naše prekrasne Istre.

Obilježavanje hrvatskog olimpijskog dana

U školi je i ove godine 10. rujna obilježen Hrvatski olimpijski dan. Dan je posvećen promicanju važnosti bavljenja sportom kao i olimpijskih načela.